Prodej Husokachen

První termín objednávek ukončen!!!

Další termín objednávek bude před sv. Martinem. Kachny budou nejspíše hotové v týdnu po sv. Martinovi. O spuštění rezervací vám dáme vědět opět zde a na našem Facebooku.

Spouštíme prodej kachen (mulardů)

„Kachny, kachny…“
Naši věrní fanoušci, přátelé a kamarádi,
někteří z vás jste si asi už stihli všimnout našich nových obyvatel rybníka z kachní říše. Konkrétně se jedná o husokachnu (mulard), ale podrobněji o nich až na konci příspěvku.
Protože se nám s přibývajícím zájmem množí otázky, zda bude tahle krásná vodní drůbež na prodej, rádi bychom to uvedli na pravý špalek.:))
Chlazené husokachny budou skutečně k odběru na přelomu září/října. Vzhledem k velkému zájmu však musíme upravit již nyní odběr na maximálně 4ks/osobu. Ale nebojte, letos nebudou naposledy.

JAK REZERVOVAT?

🎫 REZERVOVAT svou husokachnu si můžete už NYNÍ. Stačí napsat na info@chabrybarna.cz. My vám pošleme zálohovou fakturu na 250 Kč. Tím si husokachnu zarezervujete a bude na vás čekat. Přesný termín odběru vám dáme následně vědět na váš e-mail.
JAKÁ JE CENA A VELIKOST?💰
– cena za kg je 245 Kč
– velikost husokachen odhadujeme na přibližně 3-4 Kg.
– dodávané budou v kuchyňské úpravě, s droby, běhy a krkem.
CO JE HUSOKACHNA?
– S husou vlastně nemá nic společného, je to kříženec kachny a kachny, konkrétně pižmové a pekingské kachny.
– Husokachny byly speciálně vyšlechtěny jako ten nejchutnější zdroj masa na zahradě. Jejich statné tělo už samo o sobě napovídá, že jde o zvíře s vysokým obsahem masa. Maso se vyniká nízkým obsahem tuku, vynikající vláčností a šťavnatostí.
JAK JE KRMÍME?🌿
– Mají svůj výběh, travičku, vlastní rybníček a žijí v symbióze s rybami tak, jak se to dělá na vesnici už od pradávna. Dokrmovány jsou speciální stravou přímo pro mulardy, pšenicí a kukuřicí.
– Kvalita se tedy bude blížit té, chcete-li „BIO“💚.