Historie

Zima v r.2012
Zima v r.2012

Jsme rodinná firma, která zahájila svou činnost v roce 2014 a to tradičním prodejem Vánočních kaprů.

Než jsme se k tomuto datu propracovali, prošli jsme si několika lety úsilovné práce, především kolem rybníka. Většinu dosavadního projektu jsme si vybudovali svépomocí nebo s pomocí pár přátel a sousedů. Rozhodně ale nejsme u konce. Čeká nás ještě spousta práce a neustálého zdokonalování.

Přípravné práce 2014
Přípravné práce 2014

 

Stěžejní část našeho podnikání tvoří celoroční prodej čerstvých ryb. Momentálně jsou zde 2 vnitřní velkoobjemové sádky na pstruhovité ryby, 5 menších venkovních sádek a 2 větší nádrže, kde se můžete pokochat pohledem i na větší ryby jako je např. Jeseter Sibiřský.

I díky tomuto unikátnímu systému, který využívá přírodní pramen, můžeme ryby uchovávat na téměř nekonečnou dobu a zaručit tak nejvyšší čerstvost ryb. Ryby si sami vybíráme u osvědčených dodavatelů a volíme pokud možno nejpřírodnější cestu, tedy ryby chované na prvním prameni a další důležité faktory jako krmení a podmínky pro život.

Momentálně dodáváme ryby do několika renomovaných restaurací v Praze z nichž některé spadají pod značku Ambiente. Jako příklad můžeme uvést pražské Lokály, Eska, U Kalendů nebo Bufet. Mezi další restaurace patří například The Eatery, Notabene, Červený Jelen, Sancho, Brambory, Restaurace z hotelu Marriott a mnoho dalších.

V průběhu celého roku můžete u nás také ryby ochutnat. Jde především o grilované ryby a uzené ryby. V zimě se můžete přijít zahřát svařáčkem, dát si místní specialitu nebo uzenou rybu. Celý rok pořádáme pravidelné gastro akce ve spolupráci s kuchaři, s kterými spolupracujeme.

Výstavba sádek

Do budoucna bychom se chtěli stále zdokonalovat. Mezi naše cíle patří relaxační vyžití spojené se zábavním edukativním systémem pro děti a celkovou osvětou a propagací sladkovodních ryb a zdravého životního stylu. Další z cílů je vlastní menší chov pstruhovitých ryb a také projekt rybí restaurace Chabrybárna na břehu rybníka.

Toto vše by nešlo bez Vás, spokojených zákazníků

Děkujeme za Vaši důvěru a všichni doufáme, že budete stále spokojeni.

Rodina Kalendova

-